Dla klientów indywidualnych

Gaz propan – butan w butlach 11kg to bardzo popularny nośnik energii. Mieszanina tych węglowodorów wykorzystywana jest zarówno w szeroko pojętym przemyśle jak również w naszych domach i mieszkaniach. Gaz ten jest wysokokaloryczny, co oznacza, że możemy używać go w kuchni do przyrządzania potraw – gotowania, smażenia, pieczenia itp. Jednocześnie używanie go jest wiele tańsze, aniżeli korzystanie z kuchenek i pieców elektrycznych. Ponadto produkty spalania gazu propan – butan są wiele razy mniej szkodliwe dla środowiska naturalnego, niż produkty powstałe w wyniku spalania węgla w elektrowniach.

S-STACJA oferuje dostawy gazu w butlach bezpośrednio do Państwa domu.Sami Państwo wybierają sposób zamówienia, a istnieją trzy możliwości:

- telefonicznie – wystarczy zadzwonić do nas i zgłosić zamówienie – (32) 6 155 199 lub (32) 616 59 32;

- GAZ ONLINE – zamów gaz przez Internet – wystarczy wypełnić formularz zamówieniowy i wysłać zgłoszenie przez naszą stronę internetową;

- zamówienie lub odebranie butli na miejscu – wszelkich zamówień można dokonać w siedzibie firmy przy ulicy Katowickiej 23a w Jaworznie, a także odebrać butlę na miejscu – sprawdź jak do nas dojechać.

 

UWAGA. Zamówienia internetowe nie są realizowane w niedziele i święta – zostaną one automatycznie przeniesione na kolejny dzień roboczy – przepraszamy.

Copyright © 2018 by S-Stacja | Projekt i wykonanie: Pablo Artist